Eshot Para Yükleme : Kolay ve Hızlı Para Sistemi

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Eshot , İzmir Büyükşehir Belediyesi’ ne ait otobüs işletmesine verilen isimdir. Yaklaşık 80 yıldır hizmet veren bir işletmedir. Tam adı Elektrik Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs olarak geçmektedir. Yıllardır kaliteli hizmet veren Eshot İzmir’ lilere sağladığı avantajlar ile gündeme gelmektedir. İzmirim Kart ile hizmet veren Eshot online işlemleri ile hızlı ve kolay işlem yapma imkânı sunmaktadır. Bu sistem üzerinden kart sahipleri birçok işlem yapabilmektedir. Bu sisteme girmek için :

adresini kullanan kart sahipleri üye olduktan sonra işlemlerini hızlıca yapabilmektedir.

Eshot Para Yükleme Sisteminin Sunduğu Ayrıcalıklar

Dolum Detayları : İzmir Kart’ a yapılan tüm dolum işlemleri online sistem üzerinden görüntülenebilmektedir.

Hemşehri İletişim Merkezi : İzmirim Kart’ ta kayıtlı bulunan işlemleriniz üzerinden herhangi bir bilgi girmeden öneri, istek ve talepler hakkında işlem yapılabilmektedir.

Kullanım Detayları : Tüm kullanım detayları buradan görüntülenebilmektedir.

Online TL yükleme : İnternet üzerinden kredi kartı ya da kredi kartı özellikli banka kartıyla İzmirim Kart’ a para yüklemesi yapılabilmektedir.

Hat ve Durak Bilgilendirmesi : Yoğun olarak kullanılan hat ve durak hakkında bilgilendirme olarak SMS , e- posta ve mobil bildirim yapılarak hayatı kolaylaştırmaktadır.

Otobüs Alarmları : İstenilen hattın belirlenilen durağa gelmeden kaç dakika önce bilgilendirilmesi isteniyorsa sistem ona göre alarm vererek yolcuları bilgilendirmektedir.

Bu ayrıcalıkların haricin de yenilikçi bir sistemi hayata geçiren Eshot Tükenmez Kart devrini başlatıyor. Kredi kartı ile kartta bakiye bitti sorunu yaşamadan hızlı ve akıcı ulaşım sağlanması hedeflenmektedir.

Tükenmez Kart Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Tükenmez Kart sistemi kullanıcılara bakiye bitmelerine karşı önlem almanın yanı sıra hızlı ve pratik bir para yükleme sistemi sunuyor. Sisteme üye olma ve diğer aşamalara sırası ile göz atalım:

1-) Eshot’ un hazırlamış olduğu üyelik formunu dolduran kullanıcılar gönderilen SMS ‘ teki kodu sisteme girdikten sonra üyelik işlemini tamamlamakta ve sisteme giriş yapabilmektedir.

2-) Sistem de bulunan Kart ekle sekmesine tıklayarak kart sisteme eklenir ve kayıt işleminden sonra Talimat ekle butonuna tıklayarak işleme devam edilmektedir.

3-) Kredi kartı sisteme Masterpass altyapısı ile kaydedilir ve ya kayıtlı kartla eşleştirme işlemi tamamlanır. Bankadan gelen doğrulama kodunun sisteme girilmesi ile kart sisteme kaydedilmiş olmaktadır.

4-) Son olarak otomatik yükleme talimatı oluşturulur ve bakiyeniz bitmeden belirlediğiniz tutar kartınıza otomatik olarak yüklenir. 

Bu işlemlerin ardından İzmirim Kart tükenmez karta dönüşür ve kullanıcılar bakiye sorunu yaşamaksızın toplu taşımadan yaralanabilir hale gelmektedir. 

Basit ve kullanımı kolay bir site ara yüzü sunan Eshot kart sahiplerine herhangi bir sorun yaşatmadan işlem yapma imkânı sunuyor. Tükenmez Kart uygulaması ile büyük bir sorun çözülmükte ve bakiye sorunu çözülmektedir. Bu sistemle birlikte kart sahipleri bakiye derdi olmadan rahatça seyehat edebilmektedir.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.