Facebook Mesaj İsteklerini Açma 2020

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Facebook ‘un neredeyse her güncellemesinde, mesaj istekleri bölümünün yeri, sürekli değişmektedir. Bu durumdan birçok Facebook kullanıcısı rahatsız olsada, konu ile ilgili kullanıcıların yapabileceği birşey bulunmuyor.

Facebook üzerinden, arkadaşınız olmayan veya sizin mesaj atmadığınız kullanıcıların, attıkları mesajların büyük bir bölümü, Diğer mesajlar yani, Facebook ‘un mesaj istekleri bölümüne gelmektedir.

İstenmeyen mesajlar bölümü, aslında kullanıcıları rahatsız edebilecek mesajları, filtreleyerek, daha güvenli bir sosyal deneyim sağlaması amacı ile geliştirilmiştir. Tabi arada önemli mesajlar yada okumak isteyeceğiniz mesajlar gelebileceğinden, mesaj isteklerini okumak gerekir.

Facebook uygulamasının 2020 sürümünde mesaj isteklerini okumanız için, İlk olarak Messenger uygulamasına giriş yapmalısınız.

Facebook Messenger Uygulaması

Facebook Messenger uygulamasına giriş yaptıktan sonra, karşımıza açılan sayfanın en üst sol bölümünde (Yanında Sohbetler yazısı bulunuyor) bulunan, Facebook profil resmimize tıklıyoruz

Facebook Sohbetler Bölümü

Sohbetler bbölümünde bulunan, profil resmimize tıkladıktan sonra, karşımıza karanlık Mod ve Mesaj İstekleri seçeneği çıkacaktır.

Facebook Mesaj İstekleri

Karşınıza çıkan bölümden, Mesaj İstekleri (Kırmızı ile seçili) bölümüne tıklayıp, diğer mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.