instagram Video ve Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Dünyanın en büyük fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram üzerinden fotoğraf ve video indirme işlemi artık çok kolay. Facebook tarafından satın alındıktan sonra yeni güncellemeleri ile kullanıcı sayısını arttıran ve günde milyonlarca video ve fotoğraf paylaşımı yapılan Instagram uygulaması aracılığıyla beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videoları anında indirebilirsiniz.
Öncelikle sizlere Instagram video indirme tekniklerini anlatacağız sonrasında Instagram fotoğraf indirme tekniklerine geçeceğiz.

instagram video indirme yöntemleri neler?

Instagram video indir uygulamaları son dönemde kullanıcılar tarafından gelen talepler doğrultusunda oldukça farklı servislerin kullanıma açılmasını sağladı. Fakat biz size en kolay yoldan Android ve iOS tabanlı mobil cihazlarınız üzerinden nasıl instgram video indireceğinizi açıklayacağız.

Android instagram Video indirme

Android tabanlı bir mobil cihazınız varsa eğer ınstagram video indirme uygulaması QuickSave ile hızlı bir şekilde videoları akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. QuickSave uygulamasını indirmek için alt kısımda bulunan butona tıklayınız.

Reklam Alanı

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra Instagram uygulamasını kullanırken beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın. Kopyaladığınız bağlantıyı QuickSave uygulamasını kullanmaya başladığınızda otomatik olarak yapıştırın ve videoyu telefonunuza indirin.

iPhone Instagram Video İndirme

Instant Save – Quickly Repost uygulamaları aracılığıyla Instagram üzerinden videoları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Uygulamayı iPhone cihazınıza yükledikten sonra Instagram uygulamasından indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın ve Instant Save uygulamasını açın. Uygulama açılınca videoyu göreceksiniz. Videoya dokunduktan sonra videoyu kaydetme seçeneklerini kullanarak videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.

Reklam Alanı

Instagram Fotoğraf İndirme

Android mobil cihazınız üzerinden Instagram fotoğraflarını indirmek için yine QuickSave uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama video indirme işlemini yapabilirken aynı zamanda beğendiğiniz fotoğrafları da görüntü kalitesi bozulmadan indirme işlemini de gerçekleştirebilir. Beğendiğiniz fotoğrafın bağlantısını kopyaladıktan sonra video indirme işlemlerinin aynısını yaparak fotoğraflarını telefonlarınıza indirebilirsiniz.

iPhone akıllı telefon kullananlar içinde instagram fotoğraf indirme özelliği de yine Repost uygulaması aracılığıyla yapılabilmekte. Video indirme işlemlerinizin ardından fotoğrafları da indirmek isterseniz beğendiğiniz fotoğrafın bağlantısını kopyaladıktan sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulma açıldıktan sonra ınstagragram fotoğraf indirme işlemi için uygulamada görünen fotoğrafa dokunun ve fotoğrafı kaydetmek için uygulamanın yönlendireceği komutları girin.

Instagram üzerinden bu iki uygulama sayesinde sizde artık beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videoları indirebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri de bulunan bu uygulamalar ile indirmiş olduğunuz fotoğraf ve videolarda yükleyen kullanıcının kullanıcı adı da görünmekte. Fakat bu işlemi yaparken kullanıcı adının görünmesini istemiyorsanız eğer uygulamaların ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz.

4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.