e
sv

Leo Skinine Şikayet Yağdı! Skin Pubg’den Kaldırıldı.

1013 Okunma — 28 Eylül 2019 15:05
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemin ençok sevilen online oyunu, Pubg Leo skini ile gündemde. Pubg oyuncularının, severek kullandığı leo skini , kuyruğu yüzünden yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdi. Gelen tepkiler üzerine Pubg yetkilileri leo skinini oyundan kaldırmak zorunda kaldı.

Pubg Leo Skini Neden Kaldırıldı?

Leo skininin kaldırılmasındaki neden, Leo yani oyundaki aslan karakterinin kostümünde bulunan kuyruk. Bu kuruk, karakter atlayış yaptığı sırada, leo karakterinin ön kısmına gelerek, penise benzer bir görüntü algılanmasına sebep oluyor. Bağzı leo skini kullanıcılarının, olayı farkedip, youtube üzerinden görüntüyü paylaşmasının ardından, gelen şikayetler ve tepkiler üzerine. Pubg yönetimi Leo skinini oyundan kaldırdı.

Pubg Leo Skini

Pubg Leo skini geri eklenecekmi?

Pubg yetkilileri tarafından, Leo skini hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmasada. Siberstar.com olarak, bizim düşüncemiz kuyruk probleminin çözülüp geri ekleneceği yönünde olacaktır. En kötü olasılık ile , oyun eski leo skini kullanıcılarına, daha güzel bir skin hediye edip maduriyet yaşatmayacağını tahmin ediyoruz. Tabi bunun için biraz zaman veya sonraki güncellemeyi beklemek gerekli.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Leo Skinine Şikayet Yağdı! Skin Pubg’den Kaldırıldı.