Lock Screen Stories Hatası Çözümü

 Lock Screen Stories Hatası Çözümü
Okunuyor Lock Screen Stories Hatası Çözümü

Son zamanlarda cep telefonu kallanıcıları birçok hata ile karşılaşmaktadır. Bu hatalardan biri ise Lock Screen Stories hatasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi hata kilit ekranı ile ilgili bir hatadır. Hata android işletim sistemi tarafından kilit ekranı Lock Screen uygulamasının durdurulması ile karşınıza çıkmaktadır.

Lock Screen Stories Hatası Çözümü

Bu hatanın çözümü için telefonunuzun ayarlar menüsüne giriş yapın. Ayarlar menüsünde bulunan Kilit Ekranı butonuna tıklayın. Kilit ekranı ayarları içerisinde bulunan Lock Screen Stories isimli butona tıklayın. ( Eğer Lock Screen Stories isimli bir buton yoksa içerisinde Stories geçen seçeneği denemelisiniz. ) Bu buton telefondan telefona değişiklik gösterebilir. Açılan menünün en üstünden ON yani açık olan Lock Screen Stories seçeneğiniz OF yani kapalı duruma getirmelisiniz. Bu sayede Lock Screen Stories Hatası ile birdaha karşılaşmayacaksınız.

Lock Screen Stories Ayarları telefondan telefona azda olsada farklılık göstermektedir. Yukarıda belirttiğimiz çözüm hata veren telefonların birçoğunda işe yaramaktadır. Siz yukarıda yazılanları yaptığınız halde sorunu çözemezseniz telefon modelinizi alt kısıma ( Konu altına ) yorum olarak yazarsanız. Telefon modelinize göre yeni çözümleri konumuza ekleyip sizlere yardımcı olmak isteriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın