NTTNow Uygulaması Kullanım

 NTTNow Uygulaması Kullanım
Okunuyor NTTNow Uygulaması Kullanım

Knight Online 2019 Kullanıcılarının merak ile beklediği yeni sunucular sonunda aktif oldu . 3 farklı sunucu şeklinde aktif edilen odalara tek hesap ile sadece bir sunucuda oynayabiliyorsunuz. Knight OnlineNTT firmasının getirdiği bir diğer yenilik ise NTTNow uygulaması bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan Knight Online hakkındaki güncelleme , yenilikler , veya duyurulara daha kolay erişebileceksiniz. NTTNow ‘un asıl amacı kullanıcı güvenliğidir. Oyuna giriş yaptığınız zaman veya herhangibir yetki gerektiren işlemde sizden şifre istemektedir. NTTNow uygulaması sayesinde şifre telefonunuza bildirim olarak gelmektedir. Bildirim gelmeyen kullanıcılar ise NTTNow uygulamasını açıp alt kısmındaki mesaj kutusuna tıkladığında güncel şifresini görebilir. Uygulamayı kullanmanız için telefonunuzda internet olması gerekmektedir.

Peki NTTNow Nasıl İndirilir.?

NTTNow uygulaması Android ve İos Cihazlarda rahatlık ile kullanılabilir. Uygulama basit ve kullanışlıdır bu sayede sistem gereksinimlerinin yüksek olmasına ihtiyaç yoktur. Uygulamayı indirmek için alttaki linkleri kullanabilirsiniz.
N


NTTNow Uygulamasında herhangibir sorun yaşarsanız. Konu altındaki yorum bölümünden Sorunu belirtirseniz. Sizlere yardımcı olabiliriz.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for fariz fariz dedi ki:

    merhaba telefon numarasının başında 0 yazdım nasıl düzelticem acaba yardım edermisiniz.

  • Avatar for Abdullah BOLAT Abdullah BOLAT dedi ki:

    NTTNow ANDROİD telefonum var play storeye ne zaman düzeltilip koyulacak. Malum play storede yok.

Bir Yorum Yapın


VOZOL