e
sv

NTTNow Uygulaması Kullanım

1821 Okunma — 22 Ocak 2019 06:48
Knight Online Yeni Server 2019
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Knight Online 2019 Kullanıcılarının merak ile beklediği yeni sunucular sonunda aktif oldu . 3 farklı sunucu şeklinde aktif edilen odalara tek hesap ile sadece bir sunucuda oynayabiliyorsunuz. Knight OnlineNTT firmasının getirdiği bir diğer yenilik ise NTTNow uygulaması bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan Knight Online hakkındaki güncelleme , yenilikler , veya duyurulara daha kolay erişebileceksiniz. NTTNow ‘un asıl amacı kullanıcı güvenliğidir. Oyuna giriş yaptığınız zaman veya herhangibir yetki gerektiren işlemde sizden şifre istemektedir. NTTNow uygulaması sayesinde şifre telefonunuza bildirim olarak gelmektedir. Bildirim gelmeyen kullanıcılar ise NTTNow uygulamasını açıp alt kısmındaki mesaj kutusuna tıkladığında güncel şifresini görebilir. Uygulamayı kullanmanız için telefonunuzda internet olması gerekmektedir.

Peki NTTNow Nasıl İndirilir.?

NTTNow uygulaması Android ve İos Cihazlarda rahatlık ile kullanılabilir. Uygulama basit ve kullanışlıdır bu sayede sistem gereksinimlerinin yüksek olmasına ihtiyaç yoktur. Uygulamayı indirmek için alttaki linkleri kullanabilirsiniz.
N


NTTNow Uygulamasında herhangibir sorun yaşarsanız. Konu altındaki yorum bölümünden Sorunu belirtirseniz. Sizlere yardımcı olabiliriz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Abdullah BOLAT
  5 yıl önce

  NTTNow ANDROİD telefonum var play storeye ne zaman düzeltilip koyulacak. Malum play storede yok.

  yorum beğen
 • fariz
  5 yıl önce

  merhaba telefon numarasının başında 0 yazdım nasıl düzelticem acaba yardım edermisiniz.

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

NTTNow Uygulaması Kullanım