Kapat

NTTNow Uygulaması Kullanım

Anasayfa
E-Spor Haberleri NTTNow Uygulaması Kullanım
Knight Online Yeni Server 2019

Knight Online 2019 Kullanıcılarının merak ile beklediği yeni sunucular sonunda aktif oldu . 3 farklı sunucu şeklinde aktif edilen odalara tek hesap ile sadece bir sunucuda oynayabiliyorsunuz. Knight OnlineNTT firmasının getirdiği bir diğer yenilik ise NTTNow uygulaması bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan Knight Online hakkındaki güncelleme , yenilikler , veya duyurulara daha kolay erişebileceksiniz. NTTNow ‘un asıl amacı kullanıcı güvenliğidir. Oyuna giriş yaptığınız zaman veya herhangibir yetki gerektiren işlemde sizden şifre istemektedir. NTTNow uygulaması sayesinde şifre telefonunuza bildirim olarak gelmektedir. Bildirim gelmeyen kullanıcılar ise NTTNow uygulamasını açıp alt kısmındaki mesaj kutusuna tıkladığında güncel şifresini görebilir. Uygulamayı kullanmanız için telefonunuzda internet olması gerekmektedir.

Peki NTTNow Nasıl İndirilir.?

NTTNow uygulaması Android ve İos Cihazlarda rahatlık ile kullanılabilir. Uygulama basit ve kullanışlıdır bu sayede sistem gereksinimlerinin yüksek olmasına ihtiyaç yoktur. Uygulamayı indirmek için alttaki linkleri kullanabilirsiniz.
N


NTTNow Uygulamasında herhangibir sorun yaşarsanız. Konu altındaki yorum bölümünden Sorunu belirtirseniz. Sizlere yardımcı olabiliriz.

4 0 0 0 0 4

“NTTNow Uygulaması Kullanım” üzerine 2 yorum

  1. fariz says:
  2. Abdullah BOLAT says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir