Taktik Savaşları TFT İtemleri ( Detaylı)

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Taktik savaşları TFT Oyununda hedef 8 kişilik olan maçta, şampiyonunuzu iyi kullanıp son 3 oyuncuya kadar hayatta kalmaktır. Oyunda kullandığınız şampiyonunuzu geliştirip seviye arttırdıkça verilen hasar artacağı için , Oyun karakterinizi ( Şampiyon) geliştirmek oldukça önemlidir.

  1. Seviye bir Şampiyonu 2. seviye yapmak için aynı şampiyondan toplamda 3 tane olması gerekmektedir. Yine aynı şekilde 2. seviye bir şampiyonu 3. seviye yapmak içinde 3 Adet 2. seviye şampiyona ihtiyacınız vardır. 3. Seviye için Şampiyon sayınızın Aynı şampiyondan toplamda 9 adet olması gerekmektedir.

Taktik Savaşları TFT Oyununda kendinizi geliştirerek , geliştireceğiniz stratejileriniz sayesinde size en yakın yani en doğru kullanabileceğiniz şampiyonu satınalıp oynayacağınız haritanıza göre , eniyi şampiyonları seçmelisiniz. Oyun içerisinde altınlarınızı biriktirerek şampiyonunuzun seviyesini arttırmayıda unutmayın. Toplamda şimdilik oyunda 50 adet şampiyon bulunmaktadır. Sana en uygun şampiyonu bu 50 şampiyon arasından seçebilirsin. Oyunun ilerleyen dönemlerinde şampiyon sayısı gittikçe artacaktır. Birden çok şampiyon seçme hakkınız olduğu için size en uygun şampiyonu en iyi şekilde geliştirip güçlendirmelisiniz.

Oyun içerisinde minik efsaneler yer almaktadır. Minik efsanelerin yanınızda size eşlik etmesini isterseniz, Mase sağ tıkını kullanabilirsiniz.

Taktik Savaşları TFT İtemleri benzer oyunlara göre oldukça gelişmiş diyebiliriz. Üst kısımda ve alt kısımda yer alan resimlerden LOL TFT itemlerini detaylı şekilde şema halinde görebilirsiniz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.