e
sv

Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru Hattı

1479 Okunma — 21 Temmuz 2019 22:31
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Televizyon ekranlarında çiftlerin yarıştığı birçok yarışma mevcut. Hiç kuşkusuz en sevilen ve en eğlencelilerinin başında Foxtv de yanınlanan, yaparsın aşkım yarışması gelmekte. Yayınlandığı ilk günden itibaren severek izlenen. En şanslı ve yetenekli bir çiftin araba sahibi olduğu Yaparsın aşkım programına başvuru nasıl yapılır bu konumuzda sizlere bunu anlatıcaz.

2019 – 2010 Sezonu Yaparsın Aşkım Başvuru Şartları

Öncelikle Yaparsın Aşkım programına başvurmak için adındanda anlaşılacağı gibi çift olmalısınız. Çiftlerin evli olması şart değil. Eşiniz, nişanlınız, sözünüz veya sevgiliniz ile de katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılabilmek için başvuru formuna yarışmacı adaylarını net bir şekilde gösteren resim yüklemek gerekmektedir. Seçeceğiniz resmin sizi ve partnerinizi tam anlamıyla net göstermeli.

Yaparsın Aşkım başvurusunda doldurmanız gereken bir form bulunmaktadır. Bu formu doldururken bilgilerinizi mutlaka tekrar kontrol etmeli ve başvuru formunu doğru bir şekilde eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Yarışma başvuru formunu doldururken uymanız gereken diğer bir kural ise kesinlikle formda istenilen bilgiler dışında torpil talebinde bulunmamaktır. Yaparsın Aşkım yarışmasınım bilindiği üzere çok sevilen ve eğlenceli bir yarışma olması ve araba ödülü vermesi nedeni ile oldukça yoğun bir başvuru trafiği olduğunu unutmayın. Talep ettiğiniz rica veya torpil sizi beklentinizin aksine daha gerilere taşıyabilir.

Yaparsın Aşkım’a Nasıl Başvuru Yapılır?

– Yaparsın Aşkıma yarışmacı olarak başvuru yapmak için alt kısımdaki başvuru linkine tıklamalısınız.

– Yarışmaya katılacak çiftin ayrı ayrı olarak net bir şekilde, yüzleri  belli olmak kaydı ile resimlerini başvuru formuna eklemeleri gerekmektedir.

– Başvuruyu tamamla işlemini gerçekleştirip işlemi tamamladığınız sayfada işlem sonucu size Başvurunuz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır bilgisi ile beraber bir başvuru kodu verilecektir. Mesajı ve kodu başvuru sayfasında göremiyorsanız başvurunuz gerçekleşmedi anlamına gelir ve Yaparsın Aşkım başvuru formunu tekrar doldurmanız gerekir.

– Başvuru işlemi başarı ile tamamlandı yazısını ve size verilen kodu görüyorsanız. Kodu kaydedip başvuru sonucunu beklemelisiniz. Unutmayınki programa olan yoğunluk çok olduğu için başvurunuzun sonuçlanması biraz uzun sürebilir.

Başvuru formunda dikkat etmeniz gereken kendiniz veya partnerinizden bahsederken doğru ve açıklayıcı olmanızdır. Yaparsın Aşkım başvuru formu sizlerden partneriniz ile tanışma hikayenizi, Hobilerinizi, Sevmediğiniz yönleriniz, Sağlık durumunuz, ilişkide sözü geçen taraf, Sosyal medya hesaplarınız gibi, sizi tanıtabilecek birçok bilgi talep etmektedir. Bu bilgileri nekadar doğru şekilde girerseniz şansınız bir okadar artacaktır.

Başvuru formu yoğunluktan dolayı açılmayabilir veya hata verebilir. Bu gibi durumlarda bu sayfayı tekrar açıp alt kısımdaki başvuru formu butonuna tekrar tıklamalı ve başvuru formuna ulaşmalısınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Orhan Dalda
  4 yıl önce

  Merhaba başvuru yaptım ama hep onaylanmadı gözüküyor bilgi alabilir miyim

  yorum beğen
 • Hacı osman sezer
  5 yıl önce

  Bizim için çok önemli bu yarışma kızlarımız çok istıyo her bölümü heyacanla izliyoruz

  yorum beğen
  • Serkan Yıldırım
   4 yıl önce

   Başvuru numaramı kaybettim lütfen yardımcı olurmusunuz

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru Hattı