Zoom Link Paylaşma Nasıl Yapılır? (Bilgisayar ve Telefon)

 Zoom Link Paylaşma Nasıl Yapılır? (Bilgisayar ve Telefon)
Okunuyor Zoom Link Paylaşma Nasıl Yapılır? (Bilgisayar ve Telefon)

Zoom uygulamasında Link Paylaşma işlemi nasıl yapılır? sorusunu cevapladık. Bilgisayar ve telefon üzerinden odanızı bu sayede paylaşabileceksiniz. Korona virüsü sonrasında toplantılar ve dersler gibi yüz yüze görüşmeleri gerektirecek toplu organizasyonlar iptal edildi. Hayatın ve işlerin aksamaması adına bu tür görüşmeler Zoom gibi görüntülü sohbet imkanı sunan uygulamalarda yapılmaya başlandı. Özellikle özel dershaneler, üniversiteler gibi eğitim kurumları veya iş toplantıları Zoom aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Hatta son zamanlarda insanlar kendi aralarında sohbet etmek ve vakit geçirmek için dahi bu uygulamayı tercih ediyorlar. Eğer siz Zoom Oda Kurma işlemini yaptıktan sonra kurduğunuz bu odayı nasıl paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz.

Zoom Link Paylaşma

Bir başkasının kurduğu odaya özel bir link alamazsınız fakat odayı kuran sizseniz eğer odanın linkini başkalarına dağıtabilirsiniz. Bu bağlantıları alan katılımcılar bir başkasına aynı bağlantıyı gönderebilirler. Fakat direk olarak Zoom link paylaşma işlemi ilk olarak odanın kurucusu tarafından gerçekleştirilebilir.

Zoom Link Paylaşma
Zoom Link Paylaşma

Zoom da kalem kullanma veya parmak kaldırma gibi işinize yarayabilecek bir çok özellik mevcuttur. Aynı zamanda uygulamayı yeni kullanmaya başladıysanız Dil Değiştirme işlemini gerçekleştirerek daha kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Daha önce Zoom Link Paylaşma hakkında bir içerik sizlere hazırlamıştık fakat 2021 yılında güncellenen uygulamada işinize yarayacak daha iyi bir içerik daha hazırlamak istedik. Zoom Link Paylaşma İçin Yapmanız Gerekenler;

  1. Zoom dan Link Atmak istediğiniz odaya girin.
  2. Odanın ayarlarından paylaş seçeneğini işaretleyin.
  3. Linki kopyalayın ve odaya katılmasını istediğiniz insanlara yollayın.

Yukarıdaki işlemleri yaparak Zoom odanızın linkini bir başkasıyla paylaşabileceksiniz. Eğer uygulamayı kullanırken İnvalid meeting id hatası gibi sorunlarla karşılaşırsanız bize bildirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın