Call of Duty: Mobile Yorumlar ve İnceleme

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Son zamanların merak ile beklenen oyunu, Call of Duty Mobile (COD Mobile)’ın 1 Ekim itibari ile kararlı sürümü, Android ve İos kullanıcıları ile buluştu. Paylaşıldıktan 36 saat sonra , 20 Milyon indirilmeyi yakalayan oyuna , ençok ilgiyi gösteren ülke ise, Hindistan olarak belirtildi. Oyunun ilk 36 saatteki geliri ise, 2 Milyon doların üzerinde olduğu söylenmekte.
Call of Duty: Mobile oyuncularının, oyun hakkındaki görüşleri ve kullanıcı yorumlarını, oyunun ilk izlenimlerini , bu yazımızda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Mobile (COD Mobile) Oyununda birçok farklı harita bulunuyor. Kullanıcıların Genel Düşüncesi oyunu Pubg Molibe ile kıyaslama yönünde. Oyuna genel olarak bakıldığında , Battle Royale modunda oynamak için seviyenizi yükseltmeniz gerektiği. Çünkü, Call of Duty: Mobile Battle Royele modunu size 7. seviyede sunuyor. Oyunda şuan dikkat çeken veya sevmeyeceğiniz en önemli şey, birsüre botlarla mücadele etmeniz gerektiği. Call of Duty: Mobile başlayan 1 sezonu ile beraber, birçok oyun içi hediyeleri kullanıcılarına sunuyor.

Oyunda Hijacked, Crash, Nuketown ve Crossfire Haritaları bulunmakta. Oyunda en dikkat çeken özelliklerden biri ise , Helikopter ve Drone bulunması. Kullanıcıların yorumlarında oyunun daha çok kıyaslamasının Pubg yerine Counter Strike (CS:GO) oyunu ile olması gerektiği yönünde.
Pubg Mobile ‘dan beklenen helikopter, Call of Duty: Mobile‘dan gelmiş diyebiliriz. Kullanıcının yanında bulunan drone ile çevrede
kontrol yapıp, düşman veya araç bilgisi alabilmeniz , oldukça güzel bir detay. Kullanıcı yorumlarında oyun konusunda dikkatimizi çeken en önemli şikayeti kontrol butonlarında. Seri ateş sırasında odaklama problemi yaşandığı şuanki en önemli şikayetlerden birtanesi. Sizlerde Call of Duty: Mobile Hakkındaki oyumlarınızı konu altında paylaşıp, diğer kullanıcılarımıza bilgi verebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

31
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.