e
sv

PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede?

3402 Okunma — 31 Mayıs 2020 16:09
PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede? sorusunu soranlar için resimli bir şekilde detayları anlatıyoruz. Oyun içerisinde görevi yapabilmenizi sağlayacak sırlar. Oyuna yapılan son güncellemeler beraberinde çeşitli görevleri’de getirmiş oldu. Bizde tüm PUBG Mobile oyuncularının işlerine yarayabileceğini düşündüğümüz bazı önemli soruları cevaplandırmaya çalışacağız.

Oyuna yeni başlayan oyuncular veya Miramar haritasına hakim olmayanlar harabeler bölgesini çok iyi bilemiyorlar. Görevi başarıyla yapabilmeniz için bölgenin detaylarını araştırdık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Tüm sorularınız özel olarak cevaplanacaktır.

Görev yapmak için bölgeye gittiğiniz zaman çok dikkatli olmanız gerekecek. Sizin gibi görev yapmaya çalışan onlarca oyuncu’da aynı bölgeye iniş yapacaklar. Bunun için ayrıca verdiğimiz taktiklerden’de yararlanabilirsiniz.

PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede?

PUBG Mobile Harabeler, Miramar Haritasın’da yer alan Ruins isimli bölgede yer almaktadır. Görevi yapabilmeniz için bu bölgeye inmeniz gerekiyor.

Aşağıda verilen Miramar Haritasının sol üst tarafında Kırmızı daire ile işaretlenen Ruins bölgesinin içerisinde Harabeler yer almaktadır.

PUBG Mobile Mirimar Harabeler Nerede?
PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede?

PUBG Mobile Harabelere gidebilmek için iniş yapmanız gereken bölgeye ait daha yakın görüntü aşağıda verilmiştir.

PUBG Mobile Mirimar Harabeler
PUBG Mobile Miramar Harabeler

PUBG Mobile Miramar, Harabeler’de Hayatta Kalmak

PUBG Mobile Miramar Haritasının Harabeler bölgesine indiğiniz zaman çok dikkatli olmanız gerekecek. Sizin gibi görev yapmak amacıyla bölgeye çok fazla sayıda oyuncu gelebilir. Bunun için bölge’de taş yapılara doğru bir iniş gerçekleştirin. İndiğiniz zaman çevreden hemen bir silah bulabilir ve bir yere sığınabilirsiniz.

PUBG Mobile Mirimar Harabeler
PUBG Mobile Miramar Harabeler

Görev yapmak veya görev yapanları öldürmek için gelen oyuncuları haklamak bu sayede sizin için daha kolay olacaktır. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Diğer Merak Edilen Yerlerin Listesi

PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede? gibi çok merak edilen bölgelerin ve yerlerin listesini aşağıda paylaşıyoruz. İşinize yarayacak ve merak ettiğiniz başka bilgileri bu sayede bulabilirsiniz.

Sormak istediğiniz tüm sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylar eklenmeye devam edecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Miramar Harabeler Nerede?